NTsolutions Agenturní zaměstnávání

Jak to u nás funguje?

NTsolutions

Agenturní zaměstnávání je proces, který zajistí přidělení agenturních zaměstnanců u našich zákazníků. Vy si stanovujete množství agenturních pracovníků, čas nástupu a charakter vykonávaných činností. My do Vaší společnosti přidělíme požadované pracovníky z náboru v ČR nebo ze zahraničí. Specializujeme se především na přidělování agenturních pracovníků z pohraničních oblastí Polska. S tímto schématem máme mnohaleté dobré zkušenosti.

NTsolutions

Nástroj přidělování agenturních zaměstnanců se používá v situacích, kdy vzniká potřeba po pružné pracovní síle. Potřebujete-li dočasně navýšit počet zaměstnanců z důvodů sezónních výkyvů, nemocenských nebo dovolených nebo při navýšení výroby, postaráme se, abyste měli k dispozici pracovníky, kteří přesně splňují Vaše požadavky. Postaráme se také o personální a mzdovou agendu a zajišťujeme dohled koordinátora nad provedením zakázky.

NTsolutions Potřebujete zaměstnance? Kontaktujte nás přes formulář a my se vám do 24 h ozveme.

Veškeré osobní údaje poskytované návštěvníkem při vyplnění tohoto formuláře (jméno, příjmení, e-mailová adresa, telefon a zpráva) jsou shromažďovány, zpracovávány a uchovávány v souladu s platnou legislativou České republiky, zejména se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, zákonem č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, ve znění pozdějších předpisů a Nařízením Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679.